Zakład Pogrzebowy o nazwie REQUIEM powstał w roku 1990, wpisany do ewidencji działalności gospodarczej dnia 1990-12-01. Założycielem i właścicielem był Piotr Piątek. Jest to najdłużej działający zakład pod jednym adresem i w jednym miejscu. Prowadzony był  z pomocą żony Anny oraz  syna Kamila który dołączył w chwili ukończenia edukacji, utożsamiając się z zakładem zmieniliśmy nazwę firmy dodając nasze nazwisko na REQUIEM-PIĄTEK.

Piotr Piątek

Piotr Kamil Anna Piątek
Dnia 1 stycznia 2017r. zakład  został przekształcony w spółkę jawną wpisaną do KRS pod numerem 0000642908 której wspólnikami zostali Anna, Kamil i Piotr Piątek pod nazwą REQUIEM – PIĄTEK Sp. j. Jako właściciele Zakładu angażujemy się w każdą przygotowywaną uroczystość, sprawując bezpośrednio nadzór nad organizacją i przeprowadzeniem Ceremonii. Jesteśmy w każdej chwili do dyspozycji rodziny osoby zmarłej pod podanymi numerami telefonów.
Zatrudniamy 7 pracowników, posiadamy 5 samochodów do przewozu ciał i 1 do przewozu obsługi oraz sprzętu wykorzystywanego do prac cmentarnych oraz 1 do przewozu żałobników, obsługujących pogrzeby.

Organizujemy kompleksowe uroczystości pogrzebowe i usługi cmentarne. Sprawujemy nadzór nad cmentarzami parafialnymi w Pleśnej, Rzuchowej oraz Brzozówce. Nie korzystamy z usług naganiaczy lub pośredników, naszymi zleceniodawcami są głównie osoby korzystające już wcześniej z usług naszej firmy. Osoba zlecająca pogrzeb powinna mieć możliwość decyzji i wyboru, któremu zakładowi zlecić usługę, a nie być atakowana w ciężkiej dla siebie chwili przez akwizytorów, dla których liczy się tylko „złapany” klient i zarobek związany z jego pozyskaniem.

Każdy pogrzeb organizujemy starannie i z taką samą dokładnością, z jednakowym poszanowaniem dla Zmarłego. Nie robimy z tej uroczystości widowiska, jednakowo traktujemy każdego klienta i tego „bogatego” i tego, który żyje skromnie

pomocna dłoń - requiem - piątek

Z uzyskanych dochodów nie korzystamy w pełni sami, współuczestniczymy m.in. w organizowaniu widowisk dla dzieci znajdujących się w szpitalu Św. Łukasza.

  • Polski Czerwony Krzyż
  • Dom Dziecka nr 1
  • Tarnowskie Towarzystwo Kulturalne
  • Pogotowie Opiekuńcze
  • Środowiskowy Dom Samopomocy im. Św. Kingi
  • Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
  • Caritas Diecezji Tarnowskiej
Zobacz więcej

Jeśli po przeczytaniu tych informacji zdecydują się Państwo powierzyć nam organizację Pogrzebu, będziemy zaszczyceni i dołożymy wszelkich starań, aby uroczystość była przeprowadzona zgodnie z Państwa oczekiwaniami

Anna, Kamil i Piotr Piątek

Nasz zespół

Monika Małecka zd. Piątek
Monika Małecka zd. Piątek
Odpowiedzialna za przygotowanie wieńców i wiązanek do uroczystości pogrzebowych
+48 607 154 809
Jolanta Tryba
Jolanta Tryba
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Artur Tryba
Artur Tryba
Obsługa pogrzebów oraz koordynację prac nad cmentarzami
Piotr Olszówka
Piotr Olszówka
Obsługa pogrzebów - prowadzenie modlitwy
Piotr Michałek
Piotr Michałek
Obsługa pogrzebów, realizacja przewozów oraz przygotowanie miejsc pochówku, utrzymanie cmentarzy
Tomasz Skórka
Tomasz Skórka
Obsługa pogrzebów i przewozów
Jarek Marcin
Jarek Marcin
Pracownik Biura Obsługi Klienta

Galeria

Spacer po zakładzie

Wirtualny spacer po zakładzie

Zobacz jak pracujemy

Zapraszamy na wirtualny spacer po Zakładzie

Spacer po cmentarzu

Wirtualny spacer po Cmentarzu

Cmentarz Parafialny

Zapraszamy na wirtualny spacer po cmentarzu w Pleśnej

Współpraca

Call Now Button